Načítavam...

Obchodík

Úvod / Obchod

Babeno - Ten správny obchodík pre Vaše bábätko

Obchodík Babeno nájdete v obchodnom centre Retro v Ružinove, to znamená žiadne obmedzenie parkovaním, počasím a ani otváracou dobou.

Tešíme sa na Vás :-).

Sme otvorený iba chvíľu, ale ľudia sa k nám vracajú a sú to už také známe tváre pre nás, pretože podľa ich slov....cítia sa u nás dobre.

V obchodíku Babeno sa snažíme urobiť pre mamičky, oteckov a ich detičky pohodovú atmosféru, prostredie kde sa Vám nielenže dobre nakúpi , ale si viete aj posedieť, vypiť si kávičku, alebo si dať len pohár vody, ktorý niekedy padne vhod.

Toto bol zámer, s ktorým sme išli otvárať obchod Babeno. Je veľa obchodov podobného typu, kde nájdete určite tiež veľký výber tovaru, ale v ktorom ste sa cítili naozaj dobre? Kde si môžete sadnúť a v kľude si prelistovať katalóg? Porozprávať sa s personálom o výhodách a nevýhodách daných produktov? Tak nejak sa vytratila taká tá ľudská stránka, všade ide o biznis a vraj je to dobou. Podľa nás nie, všetko závisí od ľudí. Byť milý je zadarmo a dokáže to každý, stačí to len v sebe nájsť.

Čím sa vyznačujeme

 

 

 

 

Sortiment

V našej ponuke nájdete široký sortiment značkových kočíkov, autosedačiek, nábytku, kojeneckých potrieb a textilu. Pri výbere textilu, dôsledne sledujeme kvalitu a uprednostňujeme slovenských a českých výrobcov, ktorých výrobky spľňajú najvyššie požiadavky zákazníkov

Náš prístup

Čo sa týka nadštandardného servisu, ktorý vieme poskytnúť s ohľadom na zaneprázdnenosť ľudí je určite zaujímavé to, že v prípade väčšieho nákupu, resp. objednávky výbavičky pre bábätko, Vám vieme vyhradiť čas aj mimo otváracích hodín, kedy sa vieme venovať iba Vám. Treba si dohodnúť termín a stačí aj telefonicky, ostatné už môžete nechať na nás.

Spoznajte nás

Moje meno je Zuzana  a som majiteľkou obchodíku Babeno.

Viac o mne
Zuzana

Značky, ktoré u nás nájdete

Čo povedali naši zákazníci

Ďakujeme za odbornú pomoc pri výbere výbavičky pre naše bábätko. Milá a šikovná predavačka. Odporúčam.

Andrea L.

Musím povedať, Babeno je obchod asi s najochotnejším pesonálom aj pani majiteľkou. Chválim.

Lucia Š.

Super obchod, kúpili sme všetko, čo sme potrebovali a na jednom mieste.

Laci P.

Nádherný a kvalitný textil. Konečne žiadny gýč. Sme spokojní.

Elena T.

Už dlho som sa necítila tak dobre, taký prístup treba zažiť.
Vďaka za pozitívnu náladu. Jasne, že som aj dobre nakúpila.

Petra L.

Konečne prístup, ktorí sme už ani nečakali. Ďakujeme. Maximálna spokojnosť. Užitočné rady aj čo sa týka dojčenia. Veľká pomoc aj cez telefón. Ďakujeme

Alena B.

Chcete dostávať tie najnovšie informácie z nášho obchodíku?